Studenții UAIC sunt invitați să se înscrie la activitățile organizate de Centrul de Învățare

30.03.2021
Activități în cadrul proiectului ROSE – Centrul de Învățare al UAIC “Performanță Pas cu Pas”
Vești bune pentru studenții UAIC! Centrul de Învățare al Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași continuă să ofere sprijin și îndrumare studenților în mediul online. Astfel, vă invităm să participați la activitățile pentru dezvoltarea pe plan academic și personal. Veți găsi cursuri de public speaking, dezvoltare personală-coaching, consiliere, workshop-uri/ateliere tematice, orientare în carieră, literație, activități remediale pentru studenții tuturor facultăților Universității. Aveți posibilitatea de a opta pentru cele care vi se potrivesc cel mai bine.

Find more like this: Anunțuri studenți, Doctorat, ID, Licență, Master