Desfășurarea activităților didactice în semestrul al II-lea al anului universitar 2021-2022

16.02.2022

În semestrul al II-lea al anului universitar 2021-2022, la ciclul licență, cursurile, seminariile și cursurile speciale și seminariile speciale se vor desfășura în format mixt (cursurile generale în format online, seminariile, cursurile speciale și seminariile speciale, în format fizic sau hibrid), cu schimbarea sălilor în cazul sălilor de seminar cu capacitate redusă de a primi studenți. Activitățile se vor desfășura cu respectarea prevederilor legale (distanțare, purtatul măștii de protecție, dezinfectarea mâinilor etc.).
La ciclul master, cursurile și seminariile vor fi reluate in format mixt (online, fizic sau hibrid), în funcție de specializări.

Find more like this: Anunțuri studenți, ID, Licență, Master, Prima Pagină