Fișa de înscriere semestrială – Master anul II

În atenţia anului 2, anul universitar 2020-2021, studii de Master IF

In vederea înscrierii la disciplinele pentru semestrul 1, anul universitar 2020-2021, studenţii vor completa şi transmite Fişa semestrială până la data de 19.11.2020.

1. Adresa de mail pentru trimiterea Fişei semestriale şi a chitanţei cu prima tranşă din taxa de şcolarizare (pentru studenţii cu taxă) este: goncescu@yahoo.com.
  2. Transmiterea scanată – la adresa de mail goncescu@yahoo.com – a diplomei(elor) de licenţă şi a suplimentului(elor) la diplomă se face până la data de 15.12.2020. Informaţii pentru absolvenţii Universităţii „Alexandru Ioan Cuza” din Iaşi găsiţi la adresa https://www.uaic.ro/organizare/biroul-acte-de-studii-si-perfectionare-preuniversitara/.

Conducerea Facultăţii

Fișă de înscriere semestrială – SPECIALIZAREA: ARHEOLOGIE, CIVILIZAŢIE ŞI ARTĂ ANTICĂ

Fișă de înscriere semestrială – SPECIALIZAREA: ARHIVISTICĂ

Fișă de înscriere semestrială – SPECIALIZAREA: INSTITUŢII ŞI IDEOLOGII ALE PUTERII ÎN EUROPA